Apartamenty Osada Gubałówka Zakopane

Apartmán

Zakopane, PolskoSłodyczki 199 Nowe Bystre, 34-521

Orientační cena za noc pro 2 osoby~1 967 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 6 hostů
  • Až 55 m²
  • Ložnice: 2

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~1 967 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

V lokalitě Zakopane nabízí Apartamenty Osada Gubałówka Zakopane apartmány o ploše od 40 do 55 m². Vybavení zahrnuje fén a vlastní koupelnu. Nabízejí také kuchyň nebo kuchyňský kout, varnou desku, rychlovarnou konvici a lednici. Část z nich nabízí i balkon nebo terasu. Některé apartmány nabízejí také televizi. V některých apartmánech máte výhled na hory.

Parkování v areálu a připojení k Wi-Fi jsou bezplatné. Apartamenty Osada Gubałówka Zakopane nabízí letištní transfer za příplatek.

Hosté mohou využívat zahradu a terasu. Místo „Butorowy Wierch“ je vzdálené 1,5 km od ubytování.

Vzdálenosti k vybraným místům

Hora Gubalówka5,9 km
Železniční stanice Zakopane9,1 km
Aquapark Zakopane10 km
Tatranský12 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaLožnicePosteleBalkon nebo terasaPračka
Apartmán s balkonem451 m²12 × Samostatná postelAno-
Apartmán s výhledem na hory540 m²1Velká manželská postel (velikosti King)--
Apartmán se 2 ložnicemi555 m²2Velká manželská postel (velikosti King), Lůžko na patrové posteli, Rozkládací pohovkaAnoAno
Apartmán s terasou655 m²2Velká manželská postel (velikosti King), 2 × Samostatná postel-Ano
Apartmán655 m²2Velká manželská postel (velikosti King), 2 × Samostatná postel-Ano
Zobrazit další (2)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaLožnicePosteleBalkon nebo terasaPračka
Apartmán s 1 ložnicí440 m²1Manželská postel-Ano
Apartmán se 2 ložnicemi a výhledem na hory655 m²22 × Samostatná postel, Manželská postelAnoAno

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Vyberte počet hostů a požadované vybavení a porovnejte apartmány v ubytování Apartamenty Osada Gubałówka Zakopane. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování

Vybavení v každém ubytování

  • Kuchyň nebo kuchyňský kout
  • Vlastní koupelna
  • ručníky
  • fén
  • lednice

Apartmán s balkonem

▾

Apartmán s výhledem na hory

▾

Apartmán se 2 ložnicemi

▾

Apartmán s terasou

▾

Apartmán

▾

Apartmán s 1 ložnicí

▾

Apartmán se 2 ložnicemi a výhledem na hory

▾

Apartamenty Osada Gubałówka Zakopane - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Letištní transfer
  • Terasa
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Hosté mladší 18 let se mohou přihlásit pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 400 PLN. Úhrada: hotovost; při přihlášení. Vrácení: hotovost; při odhlášení.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 4 let

Zvířata

  • Informace ubytování - původní jazyk
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Vezměte prosím na vědomí, že při pobytu s dětmi v tomto ubytování je ubytování ze zákona povinno dodržovat standardy pro ochranu nezletilých a určit totožnost nezletilých osob a jejich vztah k dospělé osobě, se kterou jsou ubytované.

Jazyky
  • anglicky
  • polsky
  • rusky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Gubałówka - Stacja Górna“ od ubytování „Apartamenty Osada Gubałówka Zakopane“?

Železniční stanice „Gubałówka - Stacja Górna“ se nachází 2,2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Poprad-Tatry Airport“ od ubytování „Apartamenty Osada Gubałówka Zakopane“?

Poprad-Tatry Airport se nachází 36,4 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 185 recenzí hostů je 8,8/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Apartamenty Osada Gubałówka Zakopane nebo přidejte vlastní.

Judit12 - 2025
9/10
★★★★★

Příjemný rodinný pobyt jsme strávili v domě, který přesně odpovídá fotografiím a působí útulně, zároveň je dobře vybavený, nechybí kávovar, gofrimaker, varná konvice ani pračka. Interiér doplňuje krásný dřevěný nábytek a díky poloze je to do centra Zakopaného asi 10 minut autem, takže bychom se rádi vrátili na jaře. Host na každou naši otázku reagoval okamžitě.

ℹ) Recenze Apartamenty Osada Gubałówka Zakopane nevyjadřují stanovisko sleephotelszakopane.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Apartamenty Osada Gubałówka Zakopane - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~1 967 Kč
Typická cena
~1 821 Kč

Dražší než 6 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 367

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~1 967 Kč
Typická cena
~2 014 Kč

Cena tohoto ubytování je blízko typické ceně této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně s letištním transferem a pro hosty s domácími mazlíčky: 46

Za podobnou cenu

~1 672 Kč – ~2 262 Kč

  • Porovnaná ubytování 141
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 92
  • S bazénem 11
  • Se snídaní 18

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Apartamenty Krysin Zakopane

9,8/10 ~1 723 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.