Domek Drewniany Tetmajera Centrum Zakopane

Horské chaty

Zakopane, Polskoul Tetmajera 33 A, 34-500

Orientační cena za noc pro 2 osoby~6 825 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 12 hostů
  • Rozloha: 80 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~6 825 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O horské chatě

Domek Drewniany Tetmajera Centrum Zakopane v lokalitě Zakopane nabízí zahradu.

„Chata s 1 ložnicí“ pojme až 12 osob. Vlastní koupelna, fén a sprcha bez prahu jsou v tomto ubytování. Najdete tu také kuchyň nebo kuchyňský kout, rychlovarnou konvici a varnou desku. Dále můžete využívat mikrovlnnou troubu a lednici. Vybavení zahrnuje také televizi a klimatizaci. Toto ubytování nabízí výhled na zahradu.

K místu „Galeria Sztuki XX wieku w willi Oksza“ je to 980 m. Ubytování nabízí parkování na místě. Wi-Fi je k dispozici. Mohou být účtovány další poplatky.

Vzdálenosti k vybraným místům

Aquapark Zakopane1,4 km
Železniční stanice Zakopane1,9 km
Tatranský3,3 km
Hora Kasprowy Wierch15 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tato horská chata vašim potřebám?

Možnosti ubytování

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Chata s 1 ložnicí

▾

Domek Drewniany Tetmajera Centrum Zakopane - vybavení

  • Wi-Fi
  • Parkoviště v objektu
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Wi-Fi je k dispozici. Mohou být účtovány další poplatky.

Parkování

Zaparkovat můžete přímo u ubytování.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 500 PLN. Úhrada: hotovost; při přihlášení. Vrácení: hotovost; při odhlášení.

Před příjezdem je vyžadována platba předem bankovním převodem.

Děti a přistýlky

Přistýlka - pro děti od 0 let

Zvířata

  • Informace ubytování - původní jazyk
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

K zajištění rezervace je nutná platba předem převodem.

Po rezervaci obdržíte instrukce k bankovnímu převodu.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Vezměte prosím na vědomí, že při pobytu s dětmi v tomto ubytování je ubytování ze zákona povinno dodržovat standardy pro ochranu nezletilých a určit totožnost nezletilých osob a jejich vztah k dospělé osobě, se kterou jsou ubytované.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • polsky
  • rusky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Gubałówka - Stacja Dolna“ od ubytování „Domek Drewniany Tetmajera Centrum Zakopane“?

Železniční stanice „Gubałówka - Stacja Dolna“ se nachází 1,3 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Poprad-Tatry Airport“ od ubytování „Domek Drewniany Tetmajera Centrum Zakopane“?

Poprad-Tatry Airport se nachází 31,8 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 25 recenzí hostů je 8,4/10 . Přečtěte si recenze horských chat Domek Drewniany Tetmajera Centrum Zakopane nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Domek Drewniany Tetmajera Centrum Zakopane. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Domek Drewniany Tetmajera Centrum Zakopane - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~6 825 Kč
Typická cena
~1 824 Kč

Dražší než 10 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 368

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~6 825 Kč
Typická cena
~1 830 Kč

Toto ubytování je o 273 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně pro hosty s domácími mazlíčky a se zahradou: 90

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.