Apartament Familijny Tatrzański

Apartmán

Zakopane, PolskoMałe Żywczańskie 5B, 34-500

Orientační cena za noc pro 2 osoby~2 285 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Až 58 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~2 285 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

V lokalitě Zakopane nabízí Apartament Familijny Tatrzański apartmány. Ve všech najdete vlastní koupelnu. Fén a výhled na hory nabízejí některé apartmány. Kuchyň nebo kuchyňský kout, lednice a varná deska jsou v některých apartmánech. Navíc nabízejí televizi, pračku a sušičku.

K dispozici máte zahradu. Místo „Muzeum Stylu Zakopiańskiego w Willi Koliba“ je vzdálené 800 m od ubytování. Wi-Fi a parkování na místě jsou zdarma.

Vzdálenosti k vybraným místům

Aquapark Zakopane1,7 km
Železniční stanice Zakopane2 km
Tatranský3,9 km
Hora Gubalówka9,2 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánPlochaPosteleKuchyň nebo kuchyňský koutPračka
Apartmán58 m²Extra velká postel (velikosti Super King)AnoAno
Apartmán s výhledem do zahrady-Velká manželská postel (velikosti King)--

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Vyberte počet hostů a požadované vybavení a porovnejte apartmány v ubytování Apartament Familijny Tatrzański. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování
  • Je v Apartament Familijny Tatrzański sprcha bez prahu?

    Apartmán má sprchu bez prahu.

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna

Apartmán

▾

Apartmán s výhledem do zahrady

▾

Apartament Familijny Tatrzański - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 200 PLN. Úhrada: hotovost; při přihlášení. Vrácení: hotovost; při odhlášení.

Děti a přistýlky

Přistýlka - pro děti od 0 let

Zvířata

  • Informace ubytování - původní jazyk
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Vezměte prosím na vědomí, že při pobytu s dětmi v tomto ubytování je ubytování ze zákona povinno dodržovat standardy pro ochranu nezletilých a určit totožnost nezletilých osob a jejich vztah k dospělé osobě, se kterou jsou ubytované.

Jazyky
  • anglicky
  • polsky
  • rusky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Gubałówka - Stacja Dolna“ od ubytování „Apartament Familijny Tatrzański“?

Železniční stanice „Gubałówka - Stacja Dolna“ se nachází 1,1 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Poprad-Tatry Airport“ od ubytování „Apartament Familijny Tatrzański“?

Poprad-Tatry Airport se nachází 32 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 129 recenzí hostů je 9,4/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Apartament Familijny Tatrzański nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Apartament Familijny Tatrzański. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Apartament Familijny Tatrzański - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~2 285 Kč
Typická cena
~1 824 Kč

Dražší než 7 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 368

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~2 285 Kč
Typická cena
~1 830 Kč

Toto ubytování je o 25 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně pro hosty s domácími mazlíčky a se zahradou: 90

Za podobnou cenu

~1 943 Kč – ~2 628 Kč

  • Porovnaná ubytování 140
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 25
  • S bazénem 18
  • Se snídaní 23

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Apartament Wierchy

9,9/10 ~2 561 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.